Дизайнери » M » Шкіряні « Групи

Cuir Fetiche Maitre Parfumeur et Gantier для жінок

Cuir Fetiche Maitre Parfumeur et Gantier для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
шкіра
пудровий
дерево
анімалістичні ноти
цитрус
Картинки
Cuir Fetiche Maitre Parfumeur et Gantier для жінок Картинки Cuir Fetiche Maitre Parfumeur et Gantier для жінок Картинки

Cuir Fetiche від Maitre Parfumeur et Gantier - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шкіряні. Cuir Fetiche був випущений в 2011. Парфумер: Jean-Paul Millet Lage. Верхні ноти: Герань, Бергамот, м Амалфі і Мандарин; ноти серця: Ірис, Жасмин, Іланг-Іланг, Ваніль, Троянда і Шкіра; ноти бази Мускус, Сандал, Пачулі, Кедр з Вірджинії і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Герань Бергамот м Амалфі Мандарин

середні Ноти
Ірис Жасмин Іланг-Іланг Ваніль Троянда Шкіра

база Ноти
Мускус Сандал Пачулі Кедр з Вірджинії Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Cuir Fetiche by Maitre Parfumeur et Gantier.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Cuir Fetiche Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Maitre Parfumeur et Gantier Cuir Fetiche fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Maitre Parfumeur et Gantier Cuir Fetiche, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Cuir Fetiche від Maitre Parfumeur et Gantier. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Cuir Fetiche від Maitre Parfumeur et Gantier представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шкіряні
Maurer & Wirtz GranValor Tabac Rochas Globe Halston Halston Z14 Crabtree & Evelyn Sienna Gap The Original Hermes Eau D`Hermes Geo. F. Trumper Spanish Leather Cologne Houbigant Duc de Vervins biehl parfumkunstwerke gs02 Alford & Hoff Alford & Hoff Boadicea the Victorious Vibrant Avon Aromadisiac for Him

Advertisement

Популярні бренди та аромати: