Дизайнери » M » Квіткові Фруктові « Групи

Mally Mally для жінок

Mally Mally для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
кокос
білоквітковий
солодкі ноти
тропічні ноти
фруктовий
Картинки
Mally Mally для жінок Картинки

Mally від Mally - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Mally був випущений в 2009. Парфумер: Nicole Mancini. Верхні ноти: Жасмин, Мандарин, Червоні Ягоди, Лист Пальми і Бамбук; ноти серця: Фрезія, Конвалія і Півонія; ноти бази Мускус, Сандал, Персик і Кокос.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Жасмин Мандарин Червоні Ягоди Лист Пальми Бамбук

середні Ноти
Фрезія Конвалія Півонія

база Ноти
Мускус Сандал Персик Кокос

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Mally by Mally.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Mally Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Mally Mally fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Mally Mally, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Mally від Mally. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Mally від Mally представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Kimora Lee Simmons Baby Phat Fabulosity Donna Karan DKNY Summer 2008 Emanuel Ungaro Ungaro Party Paul Sebastian Funky Sexy Cool Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2009 Nez a Nez Bouche Baie Escada Escada Marine Groove O Boticario Insensatez Maitre Parfumeur et Gantier Soie Rouge Gale Hayman Delicious Temptation Marc de la Morandiere Melodie d'Amour Roccobarocco Tre

Advertisement

Популярні бренди та аромати: