Дизайнери » M » Квіткові Зелені « Групи

Energy Marbert для жінок

Energy Marbert для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
зелений
солодкі ноти
озонові ноти
кислі ноти
амбра
Картинки
Energy Marbert для жінок Картинки

Energy від Marbert - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Energy був випущений в 2010. Верхні ноти: Лайм , Чай, Ківі і Ревінь; ноти серця: Жасмин і Лотос; ноти бази Пачулі і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лайм Чай Ківі Ревінь

середні Ноти
Жасмин Лотос

база Ноти
Пачулі Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Energy by Marbert.

Цей аромат схожий на  

Energy Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Marbert Energy fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Marbert Energy, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Energy від Marbert. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Energy від Marbert представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Annick Goutal Le Chevrefeuille Roberto Verino VV Givenchy Oblique Fast Forward Shiseido Relaxing Fragrance Weil Eau de Weil Guerlain Les Voyages Olfactifs 03 Paris-Tokyo Parfums Berdoues 1902 Lavande Les Nez The Unicorn Spell Cale Fragranze d’Autore Allegro con Brio La Bouquetiere La Narratrice IKKS Ikks Woman Schiaparelli Shocking You

Популярні бренди та аромати: