Дизайнери » M » Квіткові Зелені « Групи

Marc Jacobs Splash Gardenia Marc Jacobs для жінок

Marc Jacobs Splash Gardenia Marc Jacobs для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
зелений
musky
анімалістичні ноти
квітковий

Marc Jacobs Splash Gardenia від Marc Jacobs - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Marc Jacobs Splash Gardenia був випущений в 2008. Композиція аромату включає ноти: Зелені ноти, Гарденія і Мускус.

Ноти аромату

Зелені ноти Гарденія Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Marc Jacobs Splash Gardenia by Marc Jacobs.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Marc Jacobs Splash Gardenia Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Gardenia fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Gardenia, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Marc Jacobs Splash Gardenia від Marc Jacobs. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Marc Jacobs Splash Gardenia від Marc Jacobs представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
L`Erbolario Neroli Crabtree & Evelyn Sarawak Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) Stella Cadente Miss Me Estée Lauder Pleasures Jasmine Violet Splash Dana Zig Zag Il Profvmo Osmo Scents Palmerose TerraNova White Ginger D.S. & Durga Silent Grove Perfumer`s Workshop Samba True Blue Woman Animale Chaleur d`Animale

Advertisement

Популярні бренди та аромати: