Дизайнери » M » Ароматичні Акватичні « Групи

Ocean Rain Mario Valentino для чоловіків

Ocean Rain Mario Valentino для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
трав'янистий
свіжо-пряний
цитрус
дерево

Ocean Rain від Mario Valentino - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Акватичні. Ocean Rain був випущений в 1990. Парфумер: Edmond Roudnitska. Верхні ноти: Зелені ноти, Бергамот, Лайм , м Амалфі, Лаванда, Артемізія (Полин) і Базилік; ноти серця: Морська Вода, Водяні Ноти, Троянда, Цикламен, Ялина і Чебрець; ноти бази Дубовий Мох, Кедр з Вірджинії, Амбра і Шкіра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Зелені ноти Бергамот Лайм м Амалфі Лаванда Артемізія (Полин) Базилік

середні Ноти
Морська Вода Водяні Ноти Троянда Цикламен Ялина Чебрець

база Ноти
Дубовий Мох Кедр з Вірджинії Амбра Шкіра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Ocean Rain by Mario Valentino.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Ocean Rain Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Mario Valentino Ocean Rain fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Mario Valentino Ocean Rain, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Ocean Rain від Mario Valentino. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Ocean Rain від Mario Valentino представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Акватичні
Comptoir Sud Pacifique Aqua Motu Eau de Toilette Monotheme Fine Fragrances Venezia Aqva Marina Tom Tailor Speedlife Man Givenchy Insense Ultramarine Wild Surf Quiksilver Quiksilver for Men Pacsun Kirra Melange Perfume Roll-On Perfume No. 1 LR Boris Becker Black Phoenix Alchemy Lab The Malignant Dreams of Cthulhu in Love Demeter Fragrance Salt Air Tommy Bahama Set Sail Martinique Burberry Burberry Sport Ice for Men

Advertisement

Популярні бренди та аромати: