Дизайнери » M » Ароматичні Фруктові « Групи

mat; yellow Masaki Matsushima для жінок та чоловіків

mat; yellow Masaki Matsushima для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 1

основні акорди
цитрус
фруктовий
fresh
солодкі ноти
озонові ноти
тропічні ноти

mat; yellow від Masaki Matsushima - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Фруктові. mat; yellow був випущений в 2003. Парфумер: Jean Jacques. Композиція аромату включає ноти: Чайний Лист, Маракуйя, Ягоди Ялівцю, Мускус, Грейпфрут, Кавун, Лотос, Нектарин, Бамбук і Бразильський Махагоні.

Ноти аромату

Чайний Лист Маракуйя Ягоди Ялівцю Мускус Грейпфрут Кавун Лотос Нектарин Бамбук Бразильський Махагоні

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about mat; yellow by Masaki Matsushima.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

mat; yellow Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Masaki Matsushima mat; yellow fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Masaki Matsushima mat; yellow, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати mat; yellow від Masaki Matsushima. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на mat; yellow від Masaki Matsushima представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Фруктові
Joop! Joop! Homme Hot Summer 2008 Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Fig Gap The Lover Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 2 Oxbow Oxbow Essence de Surf Man Six Scents Six Scents Series Two 6 Toga: Whiskey Caramelise Demeter Fragrance Sex on the Beach South Beach CB I Hate Perfume Gathering Apples Infusion Organique Acai Rain Avon Electrify Me Ortigia Sicilia Pomegranate Can Carlos Higo

Advertisement

Популярні бренди та аромати: