Дизайнери » M » Деревні Ароматичні « Групи

Montecristo Masque для жінок та чоловіків

Montecristo Masque для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
musky
амбра
дерево
balsamic
анімалістичні ноти

Montecristo від Masque - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Montecristo був випущений в 2013. Парфумер: Delphine Thierry. Верхні ноти: Амбретта, Ром і Кабреува; ноти серця: Тютюн, Насіння Селери, Лабданум і Бензоїн; ноти бази Стиракс, Даман, Дерево Гуаяк, Кедр і Пачулі.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Амбретта Ром Кабреува

середні Ноти
Тютюн Насіння Селери Лабданум Бензоїн

база Ноти
Стиракс Даман Дерево Гуаяк Кедр Пачулі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Montecristo by Masque.

Цей аромат схожий на  

Montecristo Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Masque Montecristo fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Masque Montecristo, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Montecristo від Masque. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Montecristo від Masque представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Paris Hilton Paris Hilton for Men Lobogal Naceo Rouge Diptyque Virgilio Le Prince Jardinier L`Eau de Prince Jardinier Monotheme Fine Fragrances Venezia Cashmir Wood Cerruti Cerruti 1881 Intense Pour Homme Geo. F. Trumper GFT Baldessarini Del Mar Seychelles Limited Edition Stephanie de Saint-Aignan Voleur de Ciels Memo Moon Safari Annick Goutal Ninfeo Mio Arno Sorel Black Line

Популярні бренди та аромати: