Дизайнери » M » Деревні Ароматичні « Групи

Montecristo Masque для жінок та чоловіків

Montecristo Masque для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Хочу: 1

основні акорди
musky
амбра
дерево
balsamic
анімалістичні ноти

Montecristo від Masque - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Montecristo був випущений в 2013. Парфумер: Delphine Thierry. Верхні ноти: Амбретта, Ром і Кабреува; ноти серця: Тютюн, Насіння Селери, Лабданум і Бензоїн; ноти бази Стиракс, Даман, Дерево Гуаяк, Кедр і Пачулі.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Амбретта Ром Кабреува

середні Ноти
Тютюн Насіння Селери Лабданум Бензоїн

база Ноти
Стиракс Даман Дерево Гуаяк Кедр Пачулі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Montecristo by Masque.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Montecristo Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Masque Montecristo fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Masque Montecristo, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Montecristo від Masque. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Montecristo від Masque представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Calvin Klein CK One Summer 2007 Paris Hilton Paris Hilton for Men Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana Rance 1795 Le Vainqueur Otto Kern Cycle Baldessarini Del Mar Caribbean Loewe Aguazul de Loewe Lobogal Naceo Rouge Adidas Pure Game Special Edition Cale Fragranze d’Autore Mistero Jeanne Arthes Rocky Man White Strange Invisible Perfumes Atlantic

Advertisement

Популярні бренди та аромати: