Дизайнери » M » Ароматичні Пряні « Групи

Russian Tea Masque для жінок та чоловіків

Russian Tea Masque для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Хочу: 1

основні акорди
шкіра
зелений
димні ноти
солодкі ноти
balsamic
свіжо-пряний

Russian Tea від Masque - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Пряні. Це новий аромат. Russian Tea був випущений в 2014. Парфумер: Julien Rasquinet. Композиція аромату включає ноти: М'ята, Чорний Перець, Малина, Чорний Чай, Магнолія, Безсмертник, Шкіра, Ладан , Береза і Лабданум.

Ноти аромату

М'ята Чорний Перець Малина Чорний Чай Магнолія Безсмертник Шкіра Ладан Береза Лабданум

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Russian Tea by Masque.

Цей аромат схожий на  

Russian Tea Відгуки про аромати

Bona
Bona

На мне это аромат кожи - грубоватой, брутальной, дорогой, оттененной нотами черного чая, чабреца и обилием мяты. Береза присутствует дымно-дегтярным оттенком.
В базе аромат становится умеренно мягким, податливым и достаточно уютным.
Девочкам его бояться его точно не стоит, добротно скроенный унисекс!

May
24
2016

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Masque Russian Tea fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Masque Russian Tea, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Russian Tea від Masque. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Russian Tea від Masque представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Пряні
Aramis Aramis Life My Summer L`Occitane en Provence The Blanc (White Tea) Adidas Adidas Moves 0:01 Moment of Truth The Body Shop Kistna Geir Ness Geir Ness for Men Kiss Cosmetics Kiss Her Corine de Farme Eros Cool Yachtsman Zanzibar Demeter Fragrance Black Pepper Arno Sorel Shaman Extreme Roccobarocco Fashion Man CnR Create Sagittarius for Men

Популярні бренди та аромати: