Дизайнери » M » Квіткові « Групи

Ku'ulei Melissa Flagg Perfume для жінок

Ku'ulei Melissa Flagg Perfume для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
анімалістичні ноти
цитрус
фруктовий
квітковий
Картинки
Ku'ulei Melissa Flagg Perfume для жінок Картинки

Ku'ulei від Melissa Flagg Perfume - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Композиція аромату включає ноти: Франжипані, Жасмин і Стефанотіс.

Ноти аромату

Франжипані Жасмин Стефанотіс

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Якщо ви знайомі з цим ароматом, будь ласка, визначте найбільш відчутні ноти композиції.

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Ku'ulei by Melissa Flagg Perfume.

Цей аромат схожий на  

Ku'ulei Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Melissa Flagg Perfume Ku'ulei fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Melissa Flagg Perfume Ku'ulei, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Ku'ulei від Melissa Flagg Perfume. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Ku'ulei від Melissa Flagg Perfume представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Elizabeth Arden Red Door Revealed Givenchy Amarige Mimosa de Grasse Millesime Romeo Gigli Romeo di Romeo Gigli Oscar de la Renta Oscar Island Flowers Marc Jacobs Blush Intense Victoria`s Secret Mood Yearn Pupa Very Flower Rosa L`Erbolario Caprifoglio Jean-Louis Scherrer Nuits de Scherrer Bath and Body Works Sheer Japanese Cherry Blossom Marc Jacobs Daisy Garland Jean Paul Gaultier Classique X

Популярні бренди та аромати: