Дизайнери » M » Квіткові « Групи

Ku'ulei Melissa Flagg Perfume для жінок

Ku'ulei Melissa Flagg Perfume для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
анімалістичні ноти
цитрус
фруктовий
квітковий
Картинки
Ku'ulei Melissa Flagg Perfume для жінок Картинки

Ku'ulei від Melissa Flagg Perfume - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Композиція аромату включає ноти: Франжипані, Жасмин і Стефанотіс.

Ноти аромату

Франжипані Жасмин Стефанотіс

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Якщо ви знайомі з цим ароматом, будь ласка, визначте найбільш відчутні ноти композиції.

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Ku'ulei by Melissa Flagg Perfume.

Цей аромат схожий на  

Ku'ulei Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Melissa Flagg Perfume Ku'ulei fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Melissa Flagg Perfume Ku'ulei, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Ku'ulei від Melissa Flagg Perfume. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Ku'ulei від Melissa Flagg Perfume представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Gianfranco Ferre Ferre Rose Liz Claiborne Bora Bora Exotic L`Erbolario Rosa Trance Essence Pink Kat Paris Hilton Fairy Dust Perfumer`s Workshop Tea Rose Guerlain Terracotta Eau Sous Le Vent Victoria`s Secret Satin Rose de Mai Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Tamara Charleston Caesars World Caesars Woman The Different Company Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs Joya Shades of Dusk Royal Jasmine

Популярні бренди та аромати: