Дизайнери » M » Квіткові Фруктові « Групи

Laulena Melissa Flagg Perfume для жінок

Laulena Melissa Flagg Perfume для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
солодкі ноти
фруктовий
квітковий
білоквітковий

Laulena від Melissa Flagg Perfume - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Laulena був випущений в 2008. Композиція аромату включає ноти: Апельсиновий Цвіт, Цвіт Персика, Ананас і Лимон.

Ноти аромату

 Апельсиновий Цвіт Цвіт Персика Ананас Лимон

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Якщо ви знайомі з цим ароматом, будь ласка, визначте найбільш відчутні ноти композиції.

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Laulena by Melissa Flagg Perfume.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Laulena Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Melissa Flagg Perfume Laulena fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Melissa Flagg Perfume Laulena, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Laulena від Melissa Flagg Perfume. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Laulena від Melissa Flagg Perfume представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Classico Vera Wang Flower Princess Coty Desperate Housewives Forbidden Fruit Donna Karan DKNY Be Delicious Kisses Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 Dorin Un Air de Paris (red) Celine Dion Pure Brilliance Fragonard Etoile Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Tease Oriflame Cherries Mary-Kate and Ashley Olsen N.Y. Chic John Galliano Parlez-Moi d’Amour

Advertisement

Популярні бренди та аромати: