Дизайнери » M » Східні « Групи

Shams Oud Memo для жінок та чоловіків

Shams Oud Memo для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
balsamic
свіжо-пряний
дерево
амбра
теплий пряний
уд
Картинки
Shams Oud Memo для жінок та чоловіків Картинки Shams Oud Memo для жінок та чоловіків Картинки Shams Oud Memo для жінок та чоловіків Картинки

Shams Oud від Memo - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні. Shams Oud був випущений в 2011. Верхні ноти: Шафран, Імбир і Перець; ноти серця: Ветивер і Нагармота; ноти бази Французький Лабданум, Береза, Стиракс, Бальзам Толу, Боби Тонка і Дерево Агар (Уд).

Піраміда композиції

верхні Ноти
Шафран Імбир Перець

середні Ноти
Ветивер Нагармота

база Ноти
Французький Лабданум Береза Стиракс Бальзам Толу Боби Тонка Дерево Агар (Уд)

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Shams Oud by Memo.

Цей аромат схожий на  

Shams Oud Відгуки про аромати

Katrusia
Katrusia

если уд есть то его либо мало, либо он очень мягок и красив. Аромат распиленного соснового дерева, смолы живици и канифоли. Дерево щедро сдобренное специями и аптечными травами. Для любителей удовых, горелых мокрых деревях в стиле Черного Сержа и Черных комнат. Также понравится любителям Амбер Султана СЛ.

Jul
26
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Memo Shams Oud fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Memo Shams Oud, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Shams Oud від Memo. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Shams Oud від Memo представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні
Bond No 9 Fire Island Esprit Esprit Horizon Men Coty Emeraude Rochas Lumiere Original Lucien Lelong Sirocco Parfumerie Generale Cedre Sandaraque Oriflame Nomadic Him Parfum d`Empire Wazamba Calypso Christiane Celle Calypso Ambre Boadicea the Victorious Agarwood Collection Emprise SoOud Nur Six Scents Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent

Популярні бренди та аромати: