Дизайнери » M » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Mexx Berlin Summer Edition for Women Mexx для жінок

Mexx Berlin Summer Edition for Women Mexx для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
квітковий
свіжо-пряний
білоквітковий
солодкі ноти
Картинки
Mexx Berlin Summer Edition for Women Mexx для жінок Картинки Mexx Berlin Summer Edition for Women Mexx для жінок Картинки

Mexx Berlin Summer Edition for Women від Mexx - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Mexx Berlin Summer Edition for Women був випущений в 2008. Верхні ноти: Бергамот, Тангерин і Лимон; ноти серця: Фрезія, Геліотроп і Жасмин; ноти бази Шипшина, Сандал і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Тангерин Лимон

середні Ноти
Фрезія Геліотроп Жасмин

база Ноти
Шипшина Сандал Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Mexx Berlin Summer Edition for Women by Mexx.

Цей аромат схожий на  

Mexx Berlin Summer Edition for Women Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Women fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Women, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Mexx Berlin Summer Edition for Women від Mexx. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Mexx Berlin Summer Edition for Women від Mexx представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Sarah Jessica Parker Lovely Roberto Verino Verino Pour Homme Ghost Ghost Serenity Iceberg Light Fluid Iceberg Woman Diptyque Tam Dao Blumarine Bellissima Oriflame Miss O Fashion Princess Grossmith Shem - el- Nessim Ghost Captivating Des Filles a la Vanille Garcon Manque Jeanne Arthes Romantic Story Donna Karan DKNY Golden Delicious

Популярні бренди та аромати: