Дизайнери » M » Деревні Ароматичні « Групи

In, Miller et Bertaux для жінок та чоловіків

In, Miller et Bertaux для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
balsamic
амбра
цитрус
свіжо-пряний
aromatic

In, від Miller et Bertaux - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. In, був випущений в 2013. Верхні ноти: Елемі, Амбра і Мускус; ноти серця: Бергамот, Лайм і Кедр; ноти бази Імбир і Кумбару.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Елемі Амбра Мускус

середні Ноти
Бергамот Лайм Кедр

база Ноти
Імбир Кумбару

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about In, by Miller et Bertaux.

Цей аромат схожий на  

In, Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Miller et Bertaux In, fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Miller et Bertaux In,, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати In, від Miller et Bertaux. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на In, від Miller et Bertaux представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Christian Dior Higher Energy Jean Paul Gaultier Monsieur Eau du Matin Diptyque Philosykos Canali Winter Tale Special Edition Giorgio Armani Cedre Olympe Carthusia Ligea la Sirena Profumum Roma Victrix Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Homme 2010 Ayala Moriel Bon Zai Parfums Berdoues 1902 Tonique Chanel Bleu de Chanel Smell Bent Bewitched, Bothered & Bewilderness

Популярні бренди та аромати: