Дизайнери » M » Східні Пряні « Групи

Calibre Senses for Men Milton Lloyd для чоловіків

Calibre Senses for Men Milton Lloyd для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
пудровий
musky
цитрус
свіжо-пряний

Calibre Senses for Men від Milton Lloyd - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Східні Пряні. Композиція аромату включає ноти: Фіалка, Мандарин, Білий Перець, Кедр з Вірджинії, Дубовий Мох і Мускус.

Ноти аромату

Фіалка Мандарин Білий Перець Кедр з Вірджинії Дубовий Мох Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Якщо ви знайомі з цим ароматом, будь ласка, визначте найбільш відчутні ноти композиції.

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Calibre Senses for Men by Milton Lloyd.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Calibre Senses for Men Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Milton Lloyd Calibre Senses for Men fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Milton Lloyd Calibre Senses for Men, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Calibre Senses for Men від Milton Lloyd. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Calibre Senses for Men від Milton Lloyd представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Пряні
Krizia My Africa Montana Just Me Salvador Dali Le Roy Soleil Esprit VIP Life for Him Smell Bent Horny Little Devil Ayala Moriel Roses et Chocolat John Richmond John Richmond for Men Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrace Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrapie Smell Bent Desperado Sinfonia di Note Jardin d’Orient Lubin Inedite

Advertisement

Популярні бренди та аромати: