Дизайнери » M » Східні Квіткові « Групи

LIVE NOW Inspired by Buenos Aires Mojo для жінок

LIVE NOW Inspired by Buenos Aires Mojo для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
дерево
амбра
білоквітковий
fresh
анімалістичні ноти

LIVE NOW Inspired by Buenos Aires від Mojo - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. LIVE NOW Inspired by Buenos Aires був випущений в 2010. Верхні ноти: Рожевий Перець, Чорна Смородина і Малина; ноти серця: Жасмин, Конвалія і Півонія; ноти бази Сандал, Кедр з Вірджинії і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Рожевий Перець Чорна Смородина Малина

середні Ноти
Жасмин Конвалія Півонія

база Ноти
Сандал Кедр з Вірджинії Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about LIVE NOW Inspired by Buenos Aires by Mojo.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

LIVE NOW Inspired by Buenos Aires Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Mojo LIVE NOW Inspired by Buenos Aires fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Mojo LIVE NOW Inspired by Buenos Aires, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати LIVE NOW Inspired by Buenos Aires від Mojo. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на LIVE NOW Inspired by Buenos Aires від Mojo представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Serge Lutens A La Nuit Pierre Balmain La Mome La Maison de la Vanille Vanille Fleurie de Tahiti Van Gils Her Aura by Night DSH Perfumes Eau de Trianon (The Perfumed Court; Natural) DSH Perfumes Essenza dell'Ibisco (Italian Journey No. 6) Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Bergamote Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Tesori d`Oriente Frangipani delle Indie Tesori d`Oriente Marrakech Ibisco E Pepe Rosa Blumarine Bellissima Parfum Intense Andrea Maack Sharp

Advertisement

Популярні бренди та аромати: