Дизайнери » M » Східні Деревні « Групи

Les Orientaux: Vanille Patchouli Molinard для жінок та чоловіків

Les Orientaux: Vanille Patchouli Molinard для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
caramel
ваніль
пачулі
теплий пряний
солодкі ноти

Les Orientaux: Vanille Patchouli від Molinard - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Деревні. Верхні ноти: карамель, Ваніль і Апельсин; ноти серця: Пачулі, Гвоздика і Перець; ноти бази Мускус і Сандал.

Піраміда композиції

верхні Ноти
карамель Ваніль Апельсин

середні Ноти
Пачулі Гвоздика Перець

база Ноти
Мускус Сандал

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Les Orientaux: Vanille Patchouli by Molinard.

Цей аромат схожий на  

Les Orientaux: Vanille Patchouli Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Les Orientaux: Vanille Patchouli by Molinard 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Molinard Les Orientaux: Vanille Patchouli fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Molinard Les Orientaux: Vanille Patchouli, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Les Orientaux: Vanille Patchouli від Molinard. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Les Orientaux: Vanille Patchouli від Molinard представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Kenzo Flower by Kenzo Oriental Cacharel Gloria Al-Rehab Naseem Orlane Be 21 Montale Patchouli Leaves Serge Lutens Borneo 1834 Jovan Ginseng NRG Red Flower Organic Perfume Guaiac Rasasi Amber Oudh Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme Creed Spice and Wood Angel Schlesser Oriental Dream

Популярні бренди та аромати: