Дизайнери » M » Східні Деревні « Групи

Vetyver Mona di Orio для жінок та чоловіків

Vetyver Mona di Orio для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 6 Був: 1

основні акорди
дерево
aromatic
свіжо-пряний
земляний
зелений
Картинки
Vetyver Mona di Orio для жінок та чоловіків Картинки Vetyver Mona di Orio для жінок та чоловіків Картинки

Vetyver від Mona di Orio - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Деревні. Vetyver був випущений в 2011. Парфумер: Mona di Orio. Верхні ноти: Африканський Імбир і Грейпфрут; ноти серця: Мускатний Горіх, Бурбонський Ветивер і Лабданум; ноти бази Мускус, Пачулі і Шавлія.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Африканський Імбир Грейпфрут

середні Ноти
Мускатний Горіх Бурбонський Ветивер Лабданум

база Ноти
Мускус Пачулі Шавлія

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 1
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 1
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Vetyver by Mona di Orio.

Цей аромат схожий на  

Vetyver Відгуки про аромати

MaRS
MaRS

"Аметіс" і "Ветивер" - були перші аромати Мони ді Оріо, з якими я познайомилася. "Ветивер" був другий в моїй колекції серед ветиверів, після Jersey Chanel, який я на той час не дуже зрозуміла. Любов трапилася не відразу, але симпатія виникла з перших нот. Всю красу аромату я розумію більше через два роки. Зараз він мені більше жіночим здається, ніж тоді. Чую більше м'якості, солодкуватості, тепла.

Гірко-димно-солодкий. Сухий, трохи шорсткий ветивер. Дурманно-пряна мускатна шавлія. Кислинка іскристих цитрусів. Теплий, солодкуватий з деревним підтоном лабданум. Пекучо-пряний витончений мускатний горіх.

Аромат сонячний, але не спекотний. Дарує і прохолоду і тепло. Солодкувато-терпкий. Елегантний, стриманий, не крикливий.

При кожному нанесенні чути все нові відтінки. У шлейфі - приємний гірко-солодкий грейпфрут.

Як і у всіх ароматів МдО, стійкість дуже хороша. Якось я була в одному приміщенні на третьому поверсі. Мені довелося сходити на перший поверх і повернутися. І як-же я була здивована, коли зайшла назад в приміщення і почула мій же аромат "ветиверу".

Я люблю його навесні і влітку. Він не відволікає від роботи і одночасно допомагає зосередитися.

May
25
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Vetyver by Mona di Orio 4.67 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Mona di Orio Vetyver fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Mona di Orio Vetyver, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Vetyver від Mona di Orio. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Vetyver від Mona di Orio представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Chanel Bois des Iles Burberry Burberry Brit for Men Reminiscence Inoubliable Elixir Patchouli L`Erbolario Sandalwood Oleg Cassini Cassini for Men Fred Hayman Touch With Love Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Molinard Nirmala M. Micallef Patchouli Mazzolari Mazzolari Donna Karan Cashmere Mist Liquid Nude Dorin Un Air d’Arabie Amber

Популярні бренди та аромати: