Дизайнери » M » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Aoud Collection - Aoud Flowers Montale для чоловіків

Aoud Collection - Aoud Flowers Montale для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
свіжо-пряний
уд
троянда
дерево
aromatic
Картинки
Aoud Collection - Aoud Flowers Montale для чоловіків Картинки Aoud Collection - Aoud Flowers Montale для чоловіків Картинки

Aoud Collection - Aoud Flowers від Montale - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Aoud Collection - Aoud Flowers був випущений в 2008. Парфумер: Pierre Montale. Композиція аромату включає ноти: Герань, Дерево Гуаяк, Бергамот, Троянда, Тикове Дерево, Мускус і Дерево Агар (Уд).

Ноти аромату

Герань Дерево Гуаяк Бергамот Троянда Тикове Дерево Мускус Дерево Агар (Уд)

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Aoud Collection - Aoud Flowers by Montale.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Aoud Collection - Aoud Flowers Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Montale Aoud Collection - Aoud Flowers fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Montale Aoud Collection - Aoud Flowers, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Aoud Collection - Aoud Flowers від Montale. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Aoud Collection - Aoud Flowers від Montale представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Bvlgari Petits et Mamans Romeo Gigli Romeo Gigli Kimora Lee Simmons Baby Phat Goddess Yllozure Yllozuria Guerlain Guerlain L`Instant Magic Elixir Guepard Espiegle Tova Beverly Hills Tova Signature Cristiano Fissore Cashmere for Women Jovan Musk Arno Sorel Jardins de Babel Women Dana Tabu Forbidden Nobile 1942 Anonimo Veneziano

Advertisement

Популярні бренди та аромати: