Дизайнери » M » Східні « Групи

Aoud Collection - Golden Aoud Montale для жінок та чоловіків

Aoud Collection - Golden Aoud Montale для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 2
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2

основні акорди
уд
теплий пряний
троянда
свіжо-пряний
шкіра
Картинки
Aoud Collection - Golden Aoud Montale для жінок та чоловіків Картинки

Aoud Collection - Golden Aoud від Montale - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні. Aoud Collection - Golden Aoud був випущений в 2008. Парфумер: Pierre Montale. Верхні ноти: Троянда, Герань і Пачулі; ноти серця: Шкіра, і Перець Чилі; ноти бази Дерево Агар (Уд), Тикове Дерево, Кедр і Шафран.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Троянда Герань Пачулі

середні Ноти
Шкіра Перець Чилі

база Ноти
Дерево Агар (Уд) Тикове Дерево Кедр Шафран

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Aoud Collection - Golden Aoud by Montale.

Цей аромат схожий на  

Aoud Collection - Golden Aoud Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Aoud Collection - Golden Aoud by Montale 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Montale Aoud Collection - Golden Aoud fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Montale Aoud Collection - Golden Aoud, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Aoud Collection - Golden Aoud від Montale. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Aoud Collection - Golden Aoud від Montale представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні
Krizia Krazy Krizia Jovoy Paris Oriental Guerlain Spiritueuse Double Vanille Comptoir Sud Pacifique Cristal de Musc Diptyque L'Eau Creed Vanisia Houbigant Monsieur Musk Rasasi Shatha Al Oudh Roberto Cavalli Just Cavalli I Love Her Black Phoenix Alchemy Lab Witchblade Shantara Isiris Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Femme

Популярні бренди та аромати: