Дизайнери » M » Деревні Пряні « Групи

Aoud Musk Montale для жінок та чоловіків

Aoud Musk Montale для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Хочу: 2

основні акорди
дерево
уд
теплий пряний
musky
амбра

Aoud Musk від Montale - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Пряні. Парфумер: Pierre Montale. Композиція аромату включає ноти: Шафран, Чорне Дерево, Ветивер, Амбра, Мускус і Дерево Агар (Уд).

Perfume rating: 5.00 out of 5 with 1 votes.

Ноти аромату

Шафран Чорне Дерево Ветивер Амбра Мускус Дерево Агар (Уд)

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 1
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 1
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Aoud Musk by Montale.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Aoud Musk Відгуки про аромати

Ungur
Ungur

Монталь не отходит от темы: уд, мускус и чуточку амбры. Все же отдаю предпочтение арабским натуральным маслам, чем химии, при всем уважение к этому дому.

Jan
22
2016

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Montale Aoud Musk fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Montale Aoud Musk, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Aoud Musk від Montale. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Aoud Musk від Montale представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Пряні
Balenciaga Ho Hang Ermenegildo Zegna Z Zegna Esprit Life by Esprit Men Escada Escada Sport  Country Weekend Escada Escada Casual Friday Ulric de Varens Hot! Fragrances Brown Jaguar Jaguar Prestige JoAnne Bassett Memories Agustin Davila Agustin Davila for Men G. Nejman G.Nejman  Emir Farmacia SS. Annunziata Isos Ulric de Varens Creation N° 44

Advertisement

Популярні бренди та аромати: