Дизайнери » M » Ароматичні Пряні « Групи

Emblem Intense Montblanc для чоловіків

Emblem Intense Montblanc для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
теплий пряний
aromatic
кориця
троянда
ніжно-пряний
balsamic

Emblem Intense від Montblanc - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Пряні. Це новий аромат. Emblem Intense був випущений в 2014. Верхні ноти: Грейпфрут, Шавлія, Кардамон і Коріандр; ноти серця: Лист Фіалки, Яблуко, Троянда, Кориця і Мускатний Горіх; ноти бази Деревні Ноти, Пачулі, Боби Тонка і Замша.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Грейпфрут Шавлія Кардамон Коріандр

середні Ноти
Лист Фіалки Яблуко Троянда Кориця Мускатний Горіх

база Ноти
Деревні Ноти Пачулі Боби Тонка Замша

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Emblem Intense by Montblanc.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Emblem Intense Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Montblanc Emblem Intense fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Montblanc Emblem Intense, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Emblem Intense від Montblanc. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Emblem Intense від Montblanc представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Пряні
Aramis Aramis Life My Summer Police Uomo Police B Never Too Busy To Be Beautiful Dear John O Boticario Connexion Ayala Moriel Palas Atena Parfums Berdoues Cardamomum Vegetalis DSH Perfumes Piment et Chocolat Amway Anticipate Joya FvsS: Composition No. 6 Roccobarocco Fashion Man Michel Germain Deauville pour Homme LR LR Classics Monaco

Advertisement

Популярні бренди та аромати: