Дизайнери » N-Q » Квіткові « Групи

Bronze NANADEBARY для жінок

Bronze NANADEBARY для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
кориця
теплий пряний
дерево
жовтоквітковий
білоквітковий

Bronze від NANADEBARY - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Bronze був створений в 2000-і роки Верхні ноти: Іланг-Ілінг і Мандарин; ноти серця: Жасмин і Тубероза; ноти бази Ірис, Кедр з Вірджинії, Амбра і Кориця.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Іланг-Ілінг Мандарин

середні Ноти
Жасмин Тубероза

база Ноти
Ірис Кедр з Вірджинії Амбра Кориця

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Bronze by NANADEBARY.

Цей аромат схожий на  

Bronze Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про NANADEBARY Bronze fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про NANADEBARY Bronze, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Bronze від NANADEBARY. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Bronze від NANADEBARY представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Halloween Halloween 2005 Memo Sundance Marc Rosen Shanghai Il Profvmo Osmo Scents Gardenia Royal Novae Plus Papillon Bill Blass Couture 6 Maison Francis Kurkdjian APOM Pour Femme Bruno Acampora Blu Norma Kamali Jazmin Norma Kamali Zagara Daisy Fuentes Dianoche Night Marilyn Miglin Four White Flowers

Популярні бренди та аромати: