Дизайнери » N-Q » Східні Квіткові « Групи

ΓΦΛ Parfum Fin Nabucco для жінок та чоловіків

ΓΦΛ Parfum Fin Nabucco для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
шкіра
димні ноти
свіжо-пряний
анімалістичні ноти
цитрус

ΓΦΛ Parfum Fin від Nabucco - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Це новий аромат. ΓΦΛ Parfum Fin був випущений в 2014. Верхні ноти: Червоні Ягоди, Троянда і Тангерин; ноти серця: Аніс, Олібанум, Деревні Ноти і Фіалка; ноти бази Шкіра, Сіра Амбра, Мох і Пажитник (Грибна трава).

Піраміда композиції

верхні Ноти
Червоні Ягоди Троянда Тангерин

середні Ноти
Аніс Олібанум Деревні Ноти Фіалка

база Ноти
Шкіра Сіра Амбра Мох Пажитник (Грибна трава)

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about ΓΦΛ Parfum Fin by Nabucco.

Цей аромат схожий на  

ΓΦΛ Parfum Fin Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nabucco ΓΦΛ Parfum Fin fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nabucco ΓΦΛ Parfum Fin, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати ΓΦΛ Parfum Fin від Nabucco. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на ΓΦΛ Parfum Fin від Nabucco представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Lancome Magie (La Collection Fragrances) Carolina Herrera So Chic Limited Edition Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Pupa Very Flower Fiore di Tahiti Mimmina Mimmina Coach Legacy Aubusson Aubusson Couleurs Christian Lacroix C`est la Fete Patchouli Schiaparelli Shocking Jar Parfums Bolt of Lightning The Party The Garden Party Frangipane DSH Perfumes Route d'Iris

Популярні бренди та аромати: