Дизайнери » N-Q » Східні Ванільні « Групи

Amatys Parfum Fin Nabucco для жінок

Amatys Parfum Fin Nabucco для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
солодкі ноти
ваніль
пудровий
квітковий
мигдаль
Картинки
Amatys Parfum Fin Nabucco для жінок Картинки Amatys Parfum Fin Nabucco для жінок Картинки Amatys Parfum Fin Nabucco для жінок Картинки Amatys Parfum Fin Nabucco для жінок Картинки Amatys Parfum Fin Nabucco для жінок Картинки Amatys Parfum Fin Nabucco для жінок Картинки Amatys Parfum Fin Nabucco для жінок Картинки Amatys Parfum Fin Nabucco для жінок Картинки

Amatys Parfum Fin від Nabucco - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Ванільні. Amatys Parfum Fin був випущений в 1997. Верхні ноти: Коріандр, Геліотроп і Мигдаль; ноти серця: Жасмин, Пачулі, Ваніль і Білий Мед; ноти бази Мускус, Амбра, Деревні Ноти, Фіалка і Праліне.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Коріандр Геліотроп Мигдаль

середні Ноти
Жасмин Пачулі Ваніль Білий Мед

база Ноти
Мускус Амбра Деревні Ноти Фіалка Праліне

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 1
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Amatys Parfum Fin by Nabucco.

Цей аромат схожий на  

Amatys Parfum Fin Відгуки про аромати

iman
iman

Он великолепен! Сочетание мягкого домашнего уюта и элегантной роскоши. Ваниль, миндаль, пралине, амбра, палочка от пломбира и чуть-чуть цветов акварельным фоном. Вроде и вкусно, но все же несъедобно – прежде всего запах духов, а потом уже гурманики. У меня возникает образ мамы, которая заботится о доме и детях, но не забывает ухаживать за собой и выглядеть на все сто. Что насчет цены, то оказалось, что она не так уж и велика. Микро намаза вполне достаточно на целый день, хотя я и люблю поливаться, но это не тот случай. Мой 1мл выглядит нетронутым после 5 раз. Не знаю только где раздобыть флакон – пишут, что этот парфюм часто разливается при транспортировке.

Mar
19
2015

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Amatys Parfum Fin by Nabucco 5.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nabucco Amatys Parfum Fin fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nabucco Amatys Parfum Fin, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Amatys Parfum Fin від Nabucco. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Amatys Parfum Fin від Nabucco представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Ванільні
Thierry Mugler Innocent Deborah Be Gourmand - Bon Bon Laura Mercier Eau Gourmande Creme Brulee Montale Vanilla Extasy Chopard Happy Spirit Magical Nights Alexandre Barthet Barth Demeter Fragrance Jelly Belly Hot Fudge Sundae Corine de Farme M'zelle Very Vanilla Neil Morris Intimate Vanilla Damien Bash Parfum Lucifer Sin Dana French Vanilla Playboy Play It Sexy

Популярні бренди та аромати: