Дизайнери » N-Q » Східні Ванільні « Групи

Nejma 7 Nejma для жінок

Nejma 7 Nejma для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
цитрус
какао
теплий пряний
кокос
солодкі ноти

Nejma 7 від Nejma - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Ванільні. Nejma 7 був випущений в 2014. Парфумер: Alice Lavenat. Верхні ноти: Рожевий Грейпфрут, Зелений Мандарин і Калабрійський Бергамот; ноти серця: Неролі , Какао Біб і Кокос; ноти бази Дерево Агар (Уд), Білий Мускус і Пачулі.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Рожевий Грейпфрут Зелений Мандарин Калабрійський Бергамот

середні Ноти
Неролі Какао Біб Кокос

база Ноти
Дерево Агар (Уд) Білий Мускус Пачулі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Nejma 7 by Nejma.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Nejma 7 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nejma Nejma 7 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nejma Nejma 7, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Nejma 7 від Nejma. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Nejma 7 від Nejma представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Ванільні
Comptoir Sud Pacifique Vanille Pineapple Lolita Lempicka Caprice Reglisse Isabella Rossellini IsaBella Guerlain Elixir Charnel Gourmand Coquin Sarah Horowitz Parfums Perfect Kiss Les Petits Plaisirs Vanille Troublante Mirato Malizia Bon Bons Sweet Vanilla Demeter Fragrance Birthday Cake Parfume de Vanille Wild Berry Vanilla Jill Stuart Vanilla Lust Carolina Herrera 212 VIP MOR Marshmallow

Advertisement

Популярні бренди та аромати: