Дизайнери » N-Q » Ароматичні Пряні « Групи

Puro Intense Nejma для чоловіків

Puro Intense Nejma для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
теплий пряний
солодкі ноти
кава
какао
цитрус

Puro Intense від Nejma - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Пряні. Puro Intense був випущений в 2010. Парфумер: Christian Bousidan. Верхні ноти: Лайм , Ром і Гіркий Апельсин; ноти серця: Какао, Кава і Кориця; ноти бази Махагоні, Тютюн і карамель.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лайм Ром Гіркий Апельсин

середні Ноти
Какао Кава Кориця

база Ноти
Махагоні Тютюн карамель

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Puro Intense by Nejma.

Цей аромат схожий на  

Puro Intense Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nejma Puro Intense fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nejma Puro Intense, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Puro Intense від Nejma. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Puro Intense від Nejma представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Пряні
Molton Brown Cool Buchu Sergio Tacchini Sport Ego Gendarme 7 Sinful Scents Sloth Le Jardin Retrouve Citron Poivre Smell Bent Elf-Fulfilling Prophecy Alfred Dunhill 51.3 N Amway Ancestry Yardley Iris and Lavender Damien Bash Parfum Lucifer No.4 Profumi di Pantelleria Maestrale Parfumerie Generale Private Collection Un Crime Exotique Jeanne Arthes Sultane 1001 Nights

Популярні бренди та аромати: