Дизайнери » N-Q » Квіткові Фруктові Гурманські « Групи

Balkis Nicolai Parfumeur Createur для жінок

Balkis Nicolai Parfumeur Createur для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
солодкі ноти
троянда
ваніль
пудровий
фруктовий
свіжо-пряний

Balkis від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові Гурманські. Balkis був випущений в 2003. Композиція аромату включає ноти: Ірис, Бензоїн, Ваніль, Троянда, Кава, Перець і Малина.

Ноти аромату

Ірис Бензоїн Ваніль Троянда Кава Перець Малина

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Balkis by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Balkis Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Balkis fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Balkis, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Balkis від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Balkis від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові Гурманські
Betsey Johnson Betsey Johnson Pussy Deluxe Pussy Deluxe Velvet Kitten Britney Spears Hidden Fantasy Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario Eclectic Collections Sonata Voluspa Vanity Gale Hayman Delicious Chocolate Susanne Lang Sula Vixen Playering Set Stacked Style Fiore Flirt Mariah Carey Lollipop Bling Mine Again Parfums de Coeur Body Fantasies Vampire Michel Germain Tattoo

Популярні бренди та аромати: