Дизайнери » N-Q » Квіткові Фруктові « Групи

Cococabana Nicolai Parfumeur Createur для жінок

Cococabana Nicolai Parfumeur Createur для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
кокос
солодкі ноти
зелений
ваніль
тропічні ноти
тубероза

Cococabana від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Cococabana був випущений в 2006. Верхні ноти: Гіркий Апельсин і Кокос; ноти серця: Іланг-Ілінг і Тубероза; ноти бази Кедр з Вірджинії, Лист Пальми, Боби Тонка і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Гіркий Апельсин Кокос

середні Ноти
Іланг-Ілінг Тубероза

база Ноти
Кедр з Вірджинії Лист Пальми Боби Тонка Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Cococabana by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Cococabana Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Cococabana fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Cococabana, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Cococabana від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Cococabana від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Etienne Aigner Private Number Barbie Barbie Modelo Novae Plus Pearl Silver Jennifer Lopez Live Platinum Jasper Conran Jasper Conran II La Perla J`Aime Precious Edition Pacsun Kirra Yellow S. Cute Q. Panda Victoria`s Secret Pure Seduction Victoria`s Secret Passionate Kisses Max Azria BCBGirls Metro American Beauty True Delight

Популярні бренди та аромати: