Дизайнери » N-Q » Цитрусові Ароматичні « Групи

Cologne Sologne Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків

Cologne Sologne Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
білоквітковий
aromatic
fresh
свіжо-пряний

Cologne Sologne від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. Cologne Sologne був випущений в 1989. Парфумер: Patricia de Nicolai. Композиція аромату включає ноти: Неролі з Тунісу, Розмарин, Апельсиновий Цвіт і Бензоїн.

Ноти аромату

Неролі  з Тунісу Розмарин  Апельсиновий Цвіт Бензоїн

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Cologne Sologne by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Cologne Sologne Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Cologne Sologne fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Cologne Sologne, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Cologne Sologne від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Cologne Sologne від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Azzaro Chrome Nautica Nautica Island Voyage Cartier Declaration Essence L`Occitane en Provence Eau du Badian Air-Val International Finding Nemo Esteban Fureur d'agrumes Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia Jo Wood Organics Amka Xerjoff Mefisto Demeter Fragrance Mojito Keiko Mecheri Sanguine Nobile 1942 Estroverso

Популярні бренди та аромати: