Дизайнери » N-Q » Шкіряні « Групи

Cuir Cuba Intense Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків

Cuir Cuba Intense Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Хочу: 2

основні акорди
солодкі ноти
ніжно-пряний
свіжо-пряний
квітковий
тютюн
aromatic
Картинки
Cuir Cuba Intense Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків Картинки

Cuir Cuba Intense від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Шкіряні. Це новий аромат. Cuir Cuba Intense був випущений в 2014. Парфумер: Patricia de Nicolai. Верхні ноти: Сицилійський Лимон, Зірчатий Аніс, Лакриця і М'ята; ноти серця: Лаванда, Герань, Іланг-Ілінг, Магнолія, Коріандр і Кумин; ноти бази Пачулі, Кедр, Тютюн, Сіно, Ліатріс і Цивета.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Сицилійський Лимон Зірчатий Аніс Лакриця М'ята

середні Ноти
Лаванда Герань Іланг-Ілінг Магнолія Коріандр Кумин

база Ноти
Пачулі Кедр Тютюн Сіно Ліатріс Цивета

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 1
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Cuir Cuba Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Cuir Cuba Intense Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Cuir Cuba Intense fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Cuir Cuba Intense, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Cuir Cuba Intense від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Cuir Cuba Intense від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шкіряні
Missoni Missoni Uomo Etienne Aigner Aigner Black for Men Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Mark Buxton Hot Leather Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit Diesel Only The Brave by Bunka Boadicea the Victorious Agarwood Collection Intricate Canali Canali dal 1934 James Heeley Cuir Pleine Fleur Knize Knize Ten Truefitt & Hill Spanish Leather Strange Invisible Perfumes Black Rosette

Популярні бренди та аромати: