Дизайнери » N-Q » Квіткові Зелені « Групи

Eclipse Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків

Eclipse Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
свіжо-пряний
зелений
ніжно-пряний
musky
дерево

Eclipse від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Верхні ноти: Базилік, Аніс і Чорний Перець; нота серця: Конвалія ; ноти бази Дубовий Мох і Білий Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Базилік Аніс Чорний Перець

середні Ноти
Конвалія

база Ноти
Дубовий Мох Білий Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Eclipse by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Eclipse Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Eclipse fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Eclipse, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Eclipse від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Eclipse від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Guerlain Aqua Allegoria Gentiana Alfred Sung Sha Alfred Sung Pure Stella Cadente Miss Me Revlon Rouge de Revlon Jardin de France Muguet Guerlain Liu Egofacto Prends Garde a Toi Lili Bermuda Coral Chanel Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa CB I Hate Perfume M4 A Room With A View Daisy Fuentes Dianoche Ocean Night

Популярні бренди та аромати: