Дизайнери » N-Q » Квіткові Фруктові « Групи

Fig Tea Nicolai Parfumeur Createur для жінок

Fig Tea Nicolai Parfumeur Createur для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 2
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 3 Хочу: 1

основні акорди
фруктовий
квітковий
дерево
трав'янистий
зелений
bitter

Fig Tea від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Fig Tea був випущений в 2007. Парфумер: Patricia de Nicolai. Верхні ноти: Інжир, Османтус і Артемізія (Полин); ноти серця: Мате , Коріандр і Жасмин; ноти бази Дерево Гуаяк і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Інжир Османтус Артемізія (Полин)

середні Ноти
Мате Коріандр Жасмин

база Ноти
Дерево Гуаяк Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Fig Tea by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Fig Tea Відгуки про аромати

Wintergal
Wintergal

На мне это нежный цветочный парфюм без инжира совершенно, и с уникальной стойкостью в 10 минут. Хорошо, что заказывала пробник, прежде чем по нотам и отзывам покупать объем побольше. Моя кожа парфюм обычно не поглощает, но тут было феноменальное явление - 10 минут, и можно носом водить по запястью, слышен только слабый отзвук чего-то легкого.

Jun
14
2015

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Fig Tea by Nicolai Parfumeur Createur 3.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Fig Tea fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Fig Tea, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Fig Tea від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Fig Tea від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Esprit Night Life by Esprit Summer Edition Women Jacomo Aura for Women Parah Parah Woman Lulu Castagnette Just 4 U :-X Aftelier Cassis Floris Bouquet de La Reine Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Fruit Sorbet Rothenstein Deja Vu Mexx Diversity Keiko Mecheri Grenats Alberta Ferretti Femina Coach Coach Poppy

Популярні бренди та аромати: