Дизайнери » N-Q » Шипрові Квіткові « Групи

Jardin Secret Nicolai Parfumeur Createur для жінок

Jardin Secret Nicolai Parfumeur Createur для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
дерево
тубероза
фруктовий
земляний

Jardin Secret від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Jardin Secret був випущений в 1990. Верхні ноти: Тангерин, Абрикос і Листя Чорної Смородини; ноти серця: Жасмин, Тубероза і Троянда; ноти бази Пачулі, Дубовий Мох, Кедр з Вірджинії і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Тангерин Абрикос Листя Чорної Смородини

середні Ноти
Жасмин Тубероза Троянда

база Ноти
Пачулі Дубовий Мох Кедр з Вірджинії Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Jardin Secret by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Jardin Secret Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Jardin Secret fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Jardin Secret, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Jardin Secret від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Jardin Secret від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Yves Rocher En Avril Un Soir Marks and Spencer Per Una Prince Matchabelli Cachet Sisley Eau du Soir 2008 Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme Roberta di Camerino L`Uomo R Ayala Moriel Schizm Grossmith Hasu-no-Hana Leslie Blogdett Perfume Diaries Santa Barbara Marc de la Morandiere Sissi Princesse Marina De Bourbon A La Francaise Courreges Empreinte

Advertisement

Популярні бренди та аромати: