Дизайнери » N-Q » Квіткові Зелені « Групи

L`Eau à la Folie Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків

L`Eau à la Folie Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
зелений
fresh
свіжо-пряний
фруктовий

L`Eau à la Folie від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. L`Eau à la Folie був випущений в 2012. Парфумер: Patricia de Nicolai. Верхні ноти: Мохіто, Імбир, Квіти і Цитруси; ноти серця: Жасмин, Зелені ноти і Фруктові ноти; базова нота Деревні Ноти.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Мохіто Імбир Квіти Цитруси

середні Ноти
Жасмин Зелені ноти Фруктові ноти

база Ноти
Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about L`Eau à la Folie by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

L`Eau à la Folie Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur L`Eau à la Folie fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur L`Eau à la Folie, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати L`Eau à la Folie від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на L`Eau à la Folie від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Isabella Rossellini Manifesto Versace Yellow Jeans Benetton Benetton Sport Women Parfums Elite Elite Gold Limited Edition Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Peppermint Jardin de France Muguet Floris Night Scented Jasmine Ted Baker Ted Baker Woman Ayala Moriel Fetish Priscilla Presley Indian Summer Histoires de Parfums Blanc Violette American Beauty Beloved Moments

Популярні бренди та аромати: