Дизайнери » N-Q » Східні Деревні « Групи

Maharanih Nicolai Parfumeur Createur для жінок

Maharanih Nicolai Parfumeur Createur для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
цитрус
теплий пряний
кориця
musky
анімалістичні ноти
пудровий
Картинки
Maharanih Nicolai Parfumeur Createur для жінок Картинки

Maharanih від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Деревні. Верхні ноти: Апельсин і Червоний Апельсин; ноти серця: Троянда, Гвоздика і Кориця; ноти бази Пачулі, Сандал і Цивета.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Апельсин Червоний Апельсин

середні Ноти
Троянда Гвоздика Кориця

база Ноти
Пачулі Сандал Цивета

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Maharanih by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Maharanih Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Maharanih fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Maharanih, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Maharanih від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Maharanih від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Cartier Le Baiser Du Dragon Charles Jourdan Charles Jourdan The Parfum Davidoff Zino Davidoff Givenchy Pi Original Code Al Haramain Perfumes Mukhallath Al Quds Les Nereides Patchouli Antique Hors La Monde Shiloh Halle Berry Halle ID Parfums Le Temps de Reines Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Amouage Amouage Epic Man Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme

Популярні бренди та аромати: