Дизайнери » N-Q » Квіткові Зелені « Групи

Mimosaique Nicolai Parfumeur Createur для жінок

Mimosaique Nicolai Parfumeur Createur для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
пудровий
квітковий
зелений
солодкі ноти
жовтоквітковий

Mimosaique від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Mimosaique був випущений в 1992. Парфумер: Patricia de Nicolai. Композиція аромату включає ноти: Жасмин, Мімоза, Зелені ноти, Аніс і Корінь Ірису.

Ноти аромату

Жасмин Мімоза Зелені ноти Аніс Корінь Ірису

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Mimosaique by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Mimosaique Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Mimosaique fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Mimosaique, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Mimosaique від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Mimosaique від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Elizabeth Arden Arden Beauty Ralph Lauren Lauren Issey Miyake Eau de Parfum With Holiday Decor Esteban Tempete de Zeste Chanel Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa Michael Storer Stephanie Stacked Style Baroque Bleu Lanvin Eclat d`Arpege St. John White Camellia La Bouquetiere Emotion Celeste Project D by Dannii and Tabitha Dawn Mansfield Piazzetta di Portofino

Advertisement

Популярні бренди та аромати: