Дизайнери » N-Q » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Musc Intense Nicolai Parfumeur Createur для жінок

Musc Intense Nicolai Parfumeur Createur для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Хочу: 1

основні акорди
musky
троянда
фруктовий
квітковий
теплий пряний
Картинки
Musc Intense Nicolai Parfumeur Createur для жінок Картинки

Musc Intense від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Musc Intense був випущений в 2012. Парфумер: Patricia de Nicolai. Верхні ноти: Турецька Троянда і Груша; ноти серця: Гвоздика, Фіалка, Гвоздика, Жасмин і Троянда; ноти бази Мускус і Білий Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Турецька Троянда Груша

середні Ноти
Гвоздика Фіалка Гвоздика Жасмин Троянда

база Ноти
Мускус Білий Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Musc Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Musc Intense Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Musc Intense by Nicolai Parfumeur Createur 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Musc Intense fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Musc Intense, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Musc Intense від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Musc Intense від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Bvlgari Eau Parfumee au The Blanc Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune Naomi Campbell Winter Kiss Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Blanco & Riso Jennifer Lopez Deseo Forever Indult Isvaraya Sarah Jessica Parker Twilight Marc Jacobs Daisy Silver Edition Cliff Richard Dream Maker Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette Des Filles a la Vanille Garcon Manque Donna Karan DKNY Golden Delicious

Популярні бренди та аромати: