Дизайнери » N-Q » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Musc Monoi Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків

Musc Monoi Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
дерево
жовтоквітковий
musky
aromatic
Картинки
Musc Monoi Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків Картинки

Musc Monoi від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Це новий аромат. Musc Monoi був випущений в 2014. Парфумер: Patricia de Nicolai. Верхні ноти: Неролі , Лимон і Петитгрейн; ноти серця: Іланг-Ілінг, Жасмин, Кокос, Calone і Магнолія; ноти бази Іланг-Ілінг, Сандал і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Неролі Лимон Петитгрейн

середні Ноти
Іланг-Ілінг Жасмин Кокос Calone Магнолія

база Ноти
Іланг-Ілінг Сандал Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Musc Monoi by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Musc Monoi Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Musc Monoi fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Musc Monoi, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Musc Monoi від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Musc Monoi від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Calvin Klein Contradiction Diesel Diesel Green Feminine Marc Jacobs Daisy Jette Joop Jette Heartbeat Benetton B. United Jeans Man Guerlain Quand Vient La Pluie Bijan Bijan Nude Guerlain Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow Ella Mikao Yujin Feroce Anya`s Garden Moon Dance Berkeley Square Rose Petal NANADEBARY Classic Pink

Популярні бренди та аромати: