Дизайнери » N-Q » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Musc Monoi Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків

Musc Monoi Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
білоквітковий
жовтоквітковий
дерево
musky
солодкі ноти
Картинки
Musc Monoi Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків Картинки

Musc Monoi від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Це новий аромат. Musc Monoi був випущений в 2014. Парфумер: Patricia de Nicolai. Верхні ноти: Неролі , Лимон і Петитгрейн; ноти серця: Іланг-Іланг, Жасмин, Кокос, Calone і Магнолія; ноти бази Іланг-Іланг, Сандал і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Неролі Лимон Петитгрейн

середні Ноти
Іланг-Іланг Жасмин Кокос Calone Магнолія

база Ноти
Іланг-Іланг Сандал Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Musc Monoi by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Musc Monoi Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Musc Monoi fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Musc Monoi, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Musc Monoi від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Musc Monoi від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Eau D`Italie Paestum Rose Rance 1795 Rue Rance Eau Impire Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Sweet Years Just Me Agent Provocateur Diamond Dust Edition Girard Provence Spring Kimora Lee Simmons Baby Phat Dare Me Marc Jacobs Daisy Pop Art Edition La Bouquetiere Desir Absolu Mayssa Mayssa Juliette Has A Gun Not A Perfume

Advertisement

Популярні бренди та аромати: