Дизайнери » N-Q » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Musc Monoi Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків

Musc Monoi Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
дерево
жовтоквітковий
aromatic
білоквітковий
musky
Картинки
Musc Monoi Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків Картинки

Musc Monoi від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Це новий аромат. Musc Monoi був випущений в 2014. Парфумер: Patricia de Nicolai. Верхні ноти: Неролі , Лимон і Петитгрейн; ноти серця: Іланг-Іланг, Жасмин, Кокос, Calone і Магнолія; ноти бази Іланг-Іланг, Сандал і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Неролі Лимон Петитгрейн

середні Ноти
Іланг-Іланг Жасмин Кокос Calone Магнолія

база Ноти
Іланг-Іланг Сандал Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Musc Monoi by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Musc Monoi Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Musc Monoi fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Musc Monoi, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Musc Monoi від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Musc Monoi від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Givenchy Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy Trance Essence Hail Merri Byredo Rose Noir Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Women Montale White Musk Trish McEvoy Trish McEvoy 4 Gardenia Musk Novae Plus Pink Garden Anamor All That Matters Kenzo Unidentified Fragrance Object Honore des Pres I Love Les Carottes Lulu Beauty Starlet

Advertisement

Популярні бренди та аромати: