Дизайнери » N-Q » Деревні Ароматичні « Групи

New York Intense Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків

New York Intense Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
дерево
свіжо-пряний
aromatic
земляний
теплий пряний

New York Intense від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Це новий аромат. New York Intense був випущений в 2014. Парфумер: Patricia de Nicolai. Композиція аромату включає ноти: Бергамот, Сицилійський Лимон, Гвоздика, Чебрець, Кориця, Чорний Перець, Гвоздичний Перець, Дубовий Мох, Ветивер і Амбра.

Ноти аромату

Бергамот Сицилійський Лимон Гвоздика Чебрець Кориця Чорний Перець Гвоздичний Перець Дубовий Мох Ветивер Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about New York Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

New York Intense Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur New York Intense fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur New York Intense, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати New York Intense від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на New York Intense від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Banana Republic Black Walnut Pal Zileri Concept No 18 Yves Saint Laurent Jazz Givenchy Pi Fraiche Hilde Soliani Ti Amo: Anemone Carolina Herrera 212 Men On Ice 2009 Roger & Gallet Open Victorinox Swiss Army Swiss Army Altitude DSH Perfumes Bancha Smell Bent Brussels Sprouted Mark Birley Mark Birley CnR Create Scorpio for Men

Advertisement

Популярні бренди та аромати: