Дизайнери » N-Q » Квіткові « Групи

Number One Nicolai Parfumeur Createur для жінок

Number One Nicolai Parfumeur Createur для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
дерево
тубероза
зелений
aromatic
анімалістичні ноти

Number One від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Number One був випущений в 1989. Парфумер: Patricia de Nicolai. Верхні ноти: Чорнобривці , Гальбанум і; ноти серця: Жасмин, Тубероза , Апельсиновий Цвіт, Іланг-Іланг, Троянда і Листя Чорної Смородини; ноти бази Сандал, Дубовий Мох і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Чорнобривці Гальбанум

середні Ноти
Жасмин Тубероза  Апельсиновий Цвіт Іланг-Іланг Троянда Листя Чорної Смородини

база Ноти
Сандал Дубовий Мох Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Number One by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Number One Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Number One fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Number One, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Number One від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Number One від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Antonio Puig Barbie Pink Durance en Provence Jasmin Houbigant Quelques Fleurs l`Original Estée Lauder Pure White Linen Pink Coral Opus Oils Burlesque: Gypsy Les Parfums de Rosine Rosa Flamenca Strange Invisible Perfumes Epic Gardenia Boadicea the Victorious Noble Memoire Liquide Fleur Liquide Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Presque Nue In The Nude Almost Gloria Vanderbilt Reverie Pure Stacked Style Empress Lilly

Advertisement

Популярні бренди та аромати: