Дизайнери » N-Q » Квіткові « Групи

Number One Intense Nicolai Parfumeur Createur для жінок

Number One Intense Nicolai Parfumeur Createur для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
зелений
білоквітковий
aromatic
трав'янистий
тубероза
жовтоквітковий

Number One Intense від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Парфумер: Patricia de Nicolai. Верхні ноти: Чорнобривці , Гальбанум і Чорна Смородина; ноти серця: Жасмин, Тубероза , Апельсиновий Цвіт, Іланг-Іланг, Троянда і Лист Чорної Смородини; ноти бази Сандал, Мускус і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Чорнобривці Гальбанум Чорна Смородина

середні Ноти
Жасмин Тубероза  Апельсиновий Цвіт Іланг-Іланг Троянда Лист Чорної Смородини

база Ноти
Сандал Мускус Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Number One Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Number One Intense Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Number One Intense fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Number One Intense, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Number One Intense від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Number One Intense від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Givenchy Amarige Mimosa de Grasse Millesime L`Erbolario Rosa Aveda Desert Pure-Fume Dune Primrose Liz Claiborne Vivid The Different Company Osmanthus Creed Tubereuse Indiana L`Erbolario Petali & Fiori Fragonard Freesia Givenchy Very Irresistible Summer Sorbet Bath and Body Works Butterfly Flower Xerjoff Ibitira Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Blue Orchidee

Advertisement

Популярні бренди та аромати: