Дизайнери » N-Q » Квіткові « Групи

Number One Intense Nicolai Parfumeur Createur для жінок

Number One Intense Nicolai Parfumeur Createur для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
зелений
aromatic
тубероза
жовтоквітковий
солодкі ноти

Number One Intense від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Парфумер: Patricia de Nicolai. Верхні ноти: Чорнобривці , Гальбанум і Чорна Смородина; ноти серця: Жасмин, Тубероза , Апельсиновий Цвіт, Іланг-Ілінг, Троянда і Лист Чорної Смородини; ноти бази Сандал, Мускус і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Чорнобривці Гальбанум Чорна Смородина

середні Ноти
Жасмин Тубероза  Апельсиновий Цвіт Іланг-Ілінг Троянда Лист Чорної Смородини

база Ноти
Сандал Мускус Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Number One Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Number One Intense Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Number One Intense fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Number One Intense, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Number One Intense від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Number One Intense від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Nina Ricci Love in Paris Fleur de Pivoine Lancome Cyclades Mary Kay Journey Molyneux Quartz Philosophy Baby Grace Gucci Flora by Gucci Eau de Toilette Kate Moss Kate Summer Time Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Ombre Bleue Apothia IF Krigler Chateau Krigler Melange Perfume Melange Solid Perfume Floral Van Cleef & Arpels First Summer Pour l'Ete

Популярні бренди та аромати: