Дизайнери » N-Q » « Групи

Patchouli Homme Nicolai Parfumeur Createur для чоловіків

Patchouli Homme Nicolai Parfumeur Createur для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
теплий пряний
свіжо-пряний
aromatic
balsamic
пачулі

Patchouli Homme від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів . Patchouli Homme був випущений в 2009. Парфумер: Patricia de Nicolai. Верхні ноти: Апельсин, Лаванда, Герань і Кориця; ноти серця: Троянда, Пачулі і Сандал; ноти бази Амбра, Шкіра, Ладан і Сіно.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Апельсин Лаванда Герань Кориця

середні Ноти
Троянда Пачулі Сандал

база Ноти
Амбра Шкіра Ладан Сіно

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 1
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 1
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Patchouli Homme by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Patchouli Homme Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Patchouli Homme by Nicolai Parfumeur Createur 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Patchouli Homme fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Patchouli Homme, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Patchouli Homme від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Patchouli Homme від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи
Yves Rocher Ode au Reve Six Scents Six Scents 2 Bernhard Willhelm: Wicken 3000 Thierry Mugler Angel Sunessence EDT Legere Giorgio Armani Idole d`Armani Leslie Blogdett Perfume Diaries Bare Skin Gendarme Mojo Demeter Fragrance Chocolate Covered Cherries Cinq Mondes Rituel de l`Atlas Porsche Design The Essence Summer Ice Caswell Massey Jockey Club Cadillac Cadillac Women Sorelle Fontana If Jeans for Women

Популярні бренди та аромати: