Дизайнери » N-Q » Східні Деревні « Групи

Rose Oud Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків

Rose Oud Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
троянда
musky
солодкі ноти
фруктовий
квітковий
дерево
Картинки
Rose Oud Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків Картинки

Rose Oud від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Деревні. Rose Oud був випущений в 2013. Парфумер: Patricia de Nicolai. Верхні ноти: Малина, Артемізія (Полин) і Османтус; ноти серця: Троянда і Конвалія; ноти бази Дерево Агар (Уд), Пачулі, Сандал, Ваніль, Мускус, Касторіум і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Малина Артемізія (Полин) Османтус

середні Ноти
Троянда Конвалія

база Ноти
Дерево Агар (Уд) Пачулі Сандал Ваніль Мускус Касторіум Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Rose Oud by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Rose Oud Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Rose Oud fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Rose Oud, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Rose Oud від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Rose Oud від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Chanel Allure Pour Homme Estée Lauder Intuition for Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Alfred Dunhill Dunhill Pursuit Rochas Desir Pour Homme Givenchy Pi Original Code Matthew Williamson Incense Comptoir Sud Pacifique Nomaoud Nicole Miller Nicole Miller for Men Jacques Fath Yang Imperial Swiss Arabian Dehn El Ood Сambodi Platinum J Mix 11

Популярні бренди та аромати: