Дизайнери » N-Q » Квіткові « Групи

Sacrebleu Nicolai Parfumeur Createur для жінок

Sacrebleu Nicolai Parfumeur Createur для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 2

основні акорди
balsamic
теплий пряний
білоквітковий
фруктовий
солодкі ноти

Sacrebleu від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Sacrebleu був випущений в 1993. Sacrebleu був створений парфумером Patricia de Nicolai і Francois Robert. Верхні ноти: Мандарин, Фрукти і Червоні Ягоди; ноти серця: Гвоздика, Тубероза , Жасмин і Кориця; ноти бази Олібанум, Деревні Ноти, Ваніль, Пачулі, Сандал, Перу Бальзам і Боби Тонка.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Мандарин Фрукти Червоні Ягоди

середні Ноти
Гвоздика Тубероза Жасмин Кориця

база Ноти
Олібанум Деревні Ноти Ваніль Пачулі Сандал Перу Бальзам Боби Тонка

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Sacrebleu by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Sacrebleu Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Sacrebleu від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Sacrebleu від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
L`Occitane en Provence Eau des 7 Fleurs Serge Lutens Clair de Musc Harajuku Lovers Harajuku Lovers Love Creed Love in Black Durance en Provence Ancian Rosa Hampton Sun Privet Bloom Bruno Acampora Blu Keiko Mecheri Datura Blanche Gianni Campagna Gelsomino Taylor of London White Lily of the Valley Aftelier Candide Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947

Популярні бренди та аромати: