Дизайнери » N-Q » Східні Ванільні « Групи

Vanille Intense Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків

Vanille Intense Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
теплий пряний
солодкі ноти
ваніль
цитрус
трав'янистий
кориця

Vanille Intense від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Ванільні. Vanille Intense був випущений в 1993. Парфумер: Patricia de Nicolai. Верхні ноти: Апельсин і Апельсиновий Цвіт; ноти серця: Ваніль, Кориця і Безсмертник; базова нота Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Апельсин  Апельсиновий Цвіт

середні Ноти
Ваніль Кориця Безсмертник

база Ноти
Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Vanille Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Vanille Intense Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Vanille Intense fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Vanille Intense, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Vanille Intense від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Vanille Intense від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Ванільні
Aquolina Chocolovers Lolita Lempicka Caprice Reglisse Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Eau d`Amour Lavanila Laboratories Vanilla Coconut Guerlain Shalimar Oiseau de Paradis Aquolina Pink Sugar Sensual Tonatto Profumi Magnifico Demeter Fragrance Always Sexy Demeter Fragrance Hershey’s Milk Chocolate Kisses Mirato Malizia Bon Bons Sweet Vanilla Jill Stuart Vanilla Lust 1000 Flowers Reglisse Noire

Advertisement

Популярні бренди та аромати: