Дизайнери » N-Q » Квіткові « Групи

Vanille Tonka Nicolai Parfumeur Createur для жінок

Vanille Tonka Nicolai Parfumeur Createur для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
balsamic
теплий пряний
aromatic
свіжо-пряний
ваніль
цитрус
Картинки
Vanille Tonka Nicolai Parfumeur Createur для жінок Картинки

Vanille Tonka від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Парфумер: Patricia de Nicolai. Верхні ноти: Базилік, м Амалфі і Мандарин; ноти серця: Гвоздика, Квітка Африканського Апельсина, Чорний Перець і Кориця; ноти бази Ладан , Ваніль і Боби Тонка.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Базилік м Амалфі Мандарин

середні Ноти
Гвоздика Квітка Африканського Апельсина Чорний Перець Кориця

база Ноти
Ладан Ваніль Боби Тонка

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Vanille Tonka by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Vanille Tonka Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Vanille Tonka fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Vanille Tonka, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Vanille Tonka від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Vanille Tonka від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Lancome Miracle So Magic! Burberry London Ralph Lauren Ralph Lauren Blue The Body Shop The Spirit of Moonflower Matthew Williamson Jasmine Sambac Salvador Dali Little Kiss Cherry Pacifica Nerola Orange Blossom Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition Red Flower Organic Perfume Champa Vicky Tiel Destine La Bouquetiere Gardenia Exotique

Advertisement

Популярні бренди та аромати: