Дизайнери » N-Q » Деревні Пряні « Групи

Vetyver Nicolai Parfumeur Createur для чоловіків

Vetyver Nicolai Parfumeur Createur для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 2

основні акорди
aromatic
дерево
свіжо-пряний
зелений
земляний

Vetyver від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Пряні. Парфумер: Patricia de Nicolai. Композиція аромату включає ноти: Ветивер, Жасмин, Іланг-Ілінг, Коріандр, Боби Тонка, Тмин і Перець.

Ноти аромату

Ветивер Жасмин Іланг-Ілінг Коріандр Боби Тонка Тмин Перець

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Vetyver by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Vetyver Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Vetyver fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Vetyver, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Vetyver від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Vetyver від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Пряні
Jacomo Aura for Men Cacharel Cacharel Pour Homme Geoffrey Beene Bowling Green Faconnable Faconnable Stripe Susanne Lang Cashmere Lolita Lempicka L`Eau au Masculin Charriol Charriol Homme Sport Avon Herve Leger Homme Montale Aoud Safran Lubin Bluff SoOud Fam Le Cherche Midi No. 20

Популярні бренди та аромати: