Дизайнери » N-Q » Шипрові « Групи

Vie de Chateau Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків

Vie de Chateau Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 2
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Був: 2

основні акорди
зелений
дерево
земляний
трав'янистий
свіжо-пряний
тютюн

Vie de Chateau від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Шипрові. Vie de Chateau був випущений в 1992. Парфумер: Patricia de Nicolai. Верхні ноти: Грейпфрут, Папороть, Трава і Зелені ноти; ноти серця: Ветивер, Тютюн і Сіно; ноти бази Мускус, Пачулі, Дубовий Мох і Шкіра.

Perfume rating: 2.50 out of 5 with 2 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Грейпфрут Папороть Трава Зелені ноти

середні Ноти
Ветивер Тютюн Сіно

база Ноти
Мускус Пачулі Дубовий Мох Шкіра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Vie de Chateau by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Vie de Chateau Відгуки про аромати

Katrusia
Katrusia

трава с лимоном, немного сладости…. Ну очень своеобразный аромат. Не мое совсем, не мое...
__________________________________
на мужской коже - сочная травянисто-табачная кожа (пардон за тафталогию), которая стартует задорными цитрусами, после уходит в аппетитное сенцо )))

May
25
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Vie de Chateau fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Vie de Chateau, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Vie de Chateau від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Vie de Chateau від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шипрові
Courreges Eau de Courreges Oriflame Amethyst Fatale Solange Azagury-Partridge Cosmic Domenico Caraceni Domenico Caraceni 1913 Revlon Flair Six Scents Six Scents Series Two 3 Henrik Vibskov: Solar Donkey Power Daniel Vaudd Mens Rea Pascal Morabito Passion Mediterrannee Yachting Avon True Force Sinfonia di Note Saveur d'Artichaut Black Phoenix Alchemy Lab Banded Sea Snake Amouage Memoir Woman

Advertisement

Популярні бренди та аромати: