Дизайнери » N-Q » Шипрові « Групи

Vie de Chateau Intense Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків

Vie de Chateau Intense Nicolai Parfumeur Createur для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
цитрус
тютюн
свіжо-пряний
дерево
зелений
трав'янистий

Vie de Chateau Intense від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Шипрові. Верхні ноти: Бергамот, Грейпфрут, Чебрець і Тархун; нота серця: Жасмин; ноти бази Дубовий Мох, Ветивер, Пачулі, Сосна, Смоли, Тютюн, Сіно і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Грейпфрут Чебрець Тархун

середні Ноти
Жасмин

база Ноти
Дубовий Мох Ветивер Пачулі Сосна Смоли Тютюн Сіно Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 1
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Vie de Chateau Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Vie de Chateau Intense Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Vie de Chateau Intense by Nicolai Parfumeur Createur 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Vie de Chateau Intense fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Vie de Chateau Intense, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Vie de Chateau Intense від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Vie de Chateau Intense від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шипрові
Byblos Blu Happy Hour Bill Blass Basic Black Avon Perceive for Men Sarah Horowitz Parfums Perfect Chypre Patyka Chypre Roberto Capucci Capucci Pour Homme JoAnne Bassett Rich Leather D.S. & Durga M'Head Reds Daniel Vaudd Amplexus Jean Patou Invitation Alviero Martini Urban Safari Man Jeanne Arthes Shanghai Night

Популярні бренди та аромати: