Дизайнери » N-Q » Квіткові Зелені « Групи

Week End Nicolai Parfumeur Createur для жінок

Week End Nicolai Parfumeur Createur для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
зелений
свіжо-пряний
aromatic
musky
квітковий

Week End від Nicolai Parfumeur Createur - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Week End був випущений в 2011. Парфумер: Patricia de Nicolai. Верхні ноти: Тархун, Базилік і М'ята; ноти серця: Жасмин, Іланг-Ілінг, Гальбанум, Кардамон, Конвалія , Яблуко Гренні Сміт і Calone; ноти бази Мускус, Кедр з Вірджинії і Шкіра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Тархун Базилік М'ята

середні Ноти
Жасмин Іланг-Ілінг Гальбанум Кардамон Конвалія Яблуко Гренні Сміт Calone

база Ноти
Мускус Кедр з Вірджинії Шкіра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Week End by Nicolai Parfumeur Createur.

Цей аромат схожий на  

Week End Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nicolai Parfumeur Createur Week End fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nicolai Parfumeur Createur Week End, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Week End від Nicolai Parfumeur Createur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Week End від Nicolai Parfumeur Createur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Guerlain Aqua Allegoria Gentiana Annick Goutal Eau de Camille Givenchy Into the Blue Yves Rocher Neonatura Elevate Tous Green Purpurine Morgan My Morgan Boucheron Boucheron Eau Legere Nicolas Danila European Gardens Boadicea the Victorious Magnificent Hugh Parsons 99 Regent Street Lostmarch L’eau de l’Hermine John Mac Steed Lady Mac Steed Turquoise

Популярні бренди та аромати: